Ramy do obrazów


Ramy na wymiar najwyższej jakości

 
 

Poszukujesz pięknej ramy do Twojego wnętrza? Znajdziesz ją u nas! Zobacz wzory najlepszych włoskich projektantów, wybierz i kup online.

W naszym sklepie z ramami znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości ramek do obrazów, od skromnych, prostych do cennych artystycznych ramek, zawsze w harmonii z obrazem lub reprodukcją na płótnie. Wszystkie ramy odznaczają się ponadczasowym wyglądem, stabilnością i trwałością.

Wszystkie ramki obrazowe w naszym sklepie internetowym mogą być zamawiane w indywidualnych rozmiarach. Najpierw wybierz obraz i określ jego rozmiar. Następnie możesz oprawić swoją grafikę w naszym studio oprawy.

Ramy na wymiar
 

Znalezienie idealnej ramy do obrazu

 

Ramy blejtramu – popularne dekoracje naścienne

Rama blejtramu to drewniany stelaż, na którym artyści wieszają swoje płótna. Coraz powszechniejsze staje się stosowanie ram blejtramów do wieszania dekoracji naściennych, takich jak obrazy na płótnie lub reprodukcje obrazów olejnych. Aby uniknąć powstawania deformacji, ramy zostały wykonane z dobrze wysuszonego drewna sosnowego. Profesjonalnie, ręcznie i mocno naciągamy płótno, aby uniknąć opadania materiału wraz z upływem czasu. Twoje dzieło będzie gotowe do powieszenia od razu po jego otrzymaniu.

Nowoczesne ramy – świetny wygląd i proste wzory

Klasyczne, ponadczasowe i eleganckie – nowoczesne ramy do obrazów zachwycają świetnym wyglądem i prostym projektem. Nasze nowoczesne ramy do obrazów to wysokiej jakości ramy o najlepszym stosunku ceny do jakości. Przejrzysta forma kieruje uwagę na motyw i podkreśla jego oddziaływanie na widza. Nasze nowoczesne ramy do obrazów są dostępne w szerokiej gamie kolorów, od subtelnej bieli lub czerni po dramatyczne odcienie: czerwone, zielone, srebrne, i wiele więcej. Twoja oprawione dzieło będzie gotowe do powieszenia od razu po jego otrzymaniu.

Ramy typu float – profil w kształcie litery L

Ramy typu float mają profil w kształcie litery L. Dzięki niewielkiej szczelinie między ramą a krawędziami obrazu, wydaje się on unosić w powietrzu. Pozwala to najlepiej wyeksponować powierzchnię dzieła, a także nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Jest to współczesna rama do obrazów, która jest zarówno elegancka, jak i subtelna. Wszystkie nasze ramy typu float są gotowe do powieszenia na ścianie.

Klasyczne ramy – antyczne akcenty i bogate wykończenia

Klasyczne ramy są podobne do ram barokowych zdobionych „sznurami pereł” lub innymi wykończeniami, ale ich wygląd nie jest tak bogaty ze względu na cieńsze profile. Nasze klasyczne drewniane ramy dodają dziełu sztuki ciepła, wyrafinowania i ponadczasowości oraz dobrze pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych przestrzeni. Nasze klasyczne ramy są dostępne w różnych kolorach i będą gotowe do powieszenia od razu po ich otrzymaniu.

Ramy barokowe – ramy przyciągające wzrok

Barokowe ramy to bogato zdobione ramy do obrazów, które przyciągają wzrok każdej osoby znajdującej się w pomieszczeniu. Te ozdobne ramy charakteryzują się wyszukanym bogactwem detali, dramatyzmem i majestatycznością. Bogate zawijasy i ekspansywne kształty barokowych ram znalazły zastosowanie zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu życia. Nasze barokowe ramy są dostępne w kilku kombinacjach wykończeń oraz w różnych kolorach i przyjadą gotowe do zawieszenia.


 
arrow