Plakaty znanych artystów


Inspirujące plakaty na Twoje ściany

 
 

Najpiękniejsze plakaty do Twojego wnętrza. Nasze plakaty, wykonane w najwyższej jakości, są dostępne w różnych formatach, z passe-partout lub bez niego, wykonane z czterech wysokiej jakości materiałów poligraficznych firmy Hahnemühle.

✔ Zawsze o wysokiej jakości
✔ Wyraziste kolory z efektem głębi
✔ Wysokie nasycenie kolorów
✔ Ostre kolory z efektem głębi
✔ Z passe-partout lub bez niego

Nie tracą intensywności kolorów, ani nie żółkną, nawet bez szkła ochronnego. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku oraz najwyższej jakości produkcji, nasze plakaty zachowują autentyczność i wspaniałe kolory nawet po wielu latach, utrzymując delikatne linie i bogactwo głębi.

 

Nasze plakaty - jakość bez kompromisu

 

HP Everyday Semiglossy 235g

Ten fotokarton z powłoką satynową o doskonałym stosunku ceny do wydajności zapewnia dobrą jakość wydruku w rozsądnych cenach i zachwyci nie tylko jedwabistym blaskiem, ale także wyjątkowo szerokim spektrum kolorów. Dlatego fotokarton jest szczególnie odpowiedni do motywów, w których dominuje kolor i grafika.

Hahnemmühle Torchon 285g

Ten matowy, naturalnie biały papier akwarelowy czerpany ręcznie od firmy Hahnemühle o lekko teksturowanej powierzchni zapewnia żywe kolory na matowej, teksturowanej powierzchni. Dzięki specjalnej warstwie odbierającej kolory, karton akwarelowy charakteryzuje się wysoką intensywnością kolorów i dokładną ostrością, a szczególnie nadaje się do akwareli, rysunków i pasteli.

Hahnemühle William Turner 190g

Papier ręcznie czerpany od firmy Hahnemühle, dzięki matowej strukturze akwareli, odpowiada wizualnie i dotykowo ręcznie robionemu papierowi artystycznemu. Charakteryzuje się silnie strukturyzowaną powierzchnią i naturalnym białym odcieniem. To złożone medium poligraficzne ma strukturę taką, jak płótno, a zatem szczególnie dobrze nadaje się do reprodukcji tradycyjnych dzieł sztuki.

Photo Rag Hahnemühle 320g

Naturalnie biały Photo Rag Perl 320g od Hahnemühle jest wykonany ze 100% bawełny, jest wolny od rozjaśniaczy optycznych i umożliwia perfekcyjne artystyczne nadruki. Specjalna powłoka Premium zapewnia unikalny perłowy połysk, czyni najmniejsze szczegóły wyraźnie widocznymi i nadaje się do reprodukcji w ciepłych kolorach i odcieniach szarości.


 
arrow