Plakaty znanych artystów


Inspirujące plakaty na Twoje ściany

 
 

Najpiękniejsze plakaty do Twojego wnętrza. Nasze wysokiej jakości plakaty można zamówić w dowolnie wybieralnych formatach, z passe-partout lub bez, spośród czterech wysokiej jakości materiałów poligraficznych firmy Hahnemühle.

✓ Zawsze wysokiej jakości
✓ Ostre kolory z efektem głębi
✓ Wysokie nasycenie kolorów
✓ Ostre kolory z efektem głębi
✓ Z lub bez passe-partout

Bez blaknięcia czy żółknięcia, mimo braku przeszklenia. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii druku i najwyższej jakości produkcji nasze plakaty nawet po wielu latach zachowują najwyższą możliwą autentyczność wraz ze wspaniałymi kolorami, delikatnymi liniami i bogatą głębią.

 

Nasze plakaty - jakość bez kompromisu

 

HP Everyday Semiglossy 235g

Ten fotokarton z powłoką satynową o doskonałym stosunku ceny do wydajności zapewnia dobrą jakość wydruku w rozsądnych cenach i zachwyci nie tylko jedwabistym blaskiem, ale także wyjątkowo szerokim spektrum kolorów. Dlatego też fotokarton jest szczególnie odpowiedni do motywów, w których dominuje kolor i grafika.

Hahnemmühle Torchon 285g

Ten matowy, naturalnie biały papier akwarelowy czerpany ręcznie od firmy Hahnemühle o lekko teksturowanej powierzchni zapewnia żywe kolory na matowej, teksturowanej powierzchni. Dzięki specjalnej warstwie odbierającej kolory karton akwarelowy charakteryzuje się wysoką intensywnością kolorów i dokładną ostrością i szczególnie nadaje się do akwareli, rysunków i pasteli.

Hahnemühle William Turner 190g

Papier ręcznie czerpany od Hahnemühle dzięki matowej strukturze akwareli odpowiada wizualnie i dotykowo ręcznie robionemu papierze artystycznemu i charakteryzuje się silnie strukturyzowaną powierzchnią i naturalnym białym odcieniem. To złożone medium poligraficzne ma strukturę taką, jak płótno, a zatem szczególnie dobrze nadaje się do reprodukcji tradycyjnych dzieł sztuki.

Photo Rag Hahnemühle 320g

Naturalnie biały Photo Rag Perl 320g od Hahnemühle jest wykonany ze 100% bawełny, jest wolny od rozjaśniaczy optycznych i umożliwia perfekcyjne artystyczne nadruki. Specjalna powłoka Premium zapewnia unikalny perłowy połysk, czyni najmniejsze szczegóły wyraźnie widocznymi i nadaje się do reprodukcji w ciepłych kolorach i odcieniach szarości.


 
arrow