Malowane obrazy olejne


Ręcznie malowane obrazy olejne

 
 

Wszystkie nasze ręcznie malowane obrazy olejne są wykonywane wyłącznie przez doskonałych malarzy zleceniowych, którzy opanowali techniki malarskie i nakładanie farb tak jak "Starsi Mistrzowie". Każdy obraz olejny jest suszony przez co najmniej tydzień przed wysyłką i dwukrotnie sprawdzany przez nasze wewnętrzne zarządzanie jakością.

Do ich malowania używane są wyłącznie farby olejne o wysokiej zawartości pigmentów, produkowane przez renomowane firmy. Wytrzymałe, gruntowane płótno bawełniane gwarantuje najwyższy stopień odporności na rozciąganie. Farba na ukończonym obrazie schnie przez tydzień.

 

Przykłady naszych ręcznie malowanych obrazów olejnych

 

Ręcznie malowana kopia obrazu Vincenta van Gogha

Vincent van Gogh "Pole pszenicy z cyprysami". Pole pszenicy z cyprysami (hol. Korenveld met cypres, ang. Wheat Field with Cypresses) – to tytuł trzech niemal identycznych obrazów olejnych namalowanych przez holenderskiego artystę Vincenta van Gogha w 1889 roku.

Ręcznie malowana kopia obrazu Rafaela

Rafael Santi „Szkoła ateńska" – malowidło ścienne namalowane przez Rafaela w latach 1509–1511, na zlecenie papieża Juliusza II. Fresk Szkoła Ateńska znajduje się w Pałacu Apostolskim w części apartamentów papieskich nazywanych Stanzą della Segnatura.

Ręcznie malowana kopia obrazu Williama Turnera

William Turner "Campo Santo, Venice" - Joseph Mallord William Turner – angielski malarz, znany przede wszystkim z romantycznych pejzaży. Uważany za prekursora impresjonizmu. Jego obrazy charakteryzują się pięknymi barwami, głównie żółcieniami. Malarz świetnie umiał uchwycić światło na swoich pracach.

Ręcznie malowana kopia obrazu Édouarda Maneta

Édouard Manet "Martwa natura z łososiem". Édouard Manet (ur. 23 stycznia 1832 w Paryżu, zm. 30 kwietnia 1883 tamże) – francuski malarz, prekursor impresjonizmu, ilustrator. Uważany za jednego z prekursorów impresjonizmu, współpracował i wystawiał z znanymi impresjonistami.


 
arrow