Malowane obrazy olejne


Ręcznie malowane obrazy olejne

 
 

Nasze recznie malowane obrazy olejne to wysokiej jakosci reprodukcje, malowane akrybicznie dokladnie na podobienstwo oryginalu przez zawodowych artystów z wieloletnim doswiadczeniem. Do ich malowania uzywane sa wylacznie farby olejne o wysokiej zawartosci pigmentów, produkowane przez renomowane firmy.

Wytrzymale, gruntowane plótno bawelniane gwarantuje najwyzszy stopien odpornosci na rozciaganie. Farba na ukonczonym obrazie schnie do tygodnia.

 

Przykłady naszych ręcznie malowanych zdjęć

 

Obraz olejny ręcznie malowany Vincent van Gogh

Vincenta van Gogha "Pole pszenicy z cyprysami". Pole pszenicy z cyprysami (hol. Korenveld met cypres, ang. Wheat Field with Cypresses) – to tytuł trzech niemal identycznych obrazów olejnych namalowanych przez holenderskiego artystę Vincenta van Gogha w 1889.

Obraz olejny ręcznie malowany Raffael

Rafael Santi „Szkoła ateńska" – malowidło ścienne namalowane przez Rafaela w latach 1509–1511, na zlecenie papieża Juliusza II. Fresk Szkoła Ateńska znajduje się w Pałacu Apostolskim w części apartamentów papieskich nazywanych Stanza della Segnatura.

Obraz olejny ręcznie malowany William Turner

William Turner "Campo Santo, Venice" - Joseph Mallord William Turner – angielski malarz, znany przede wszystkim z romantycznych pejzaży. Uważany za prekursora impresjonizmu. Jego obrazy charakteryzują się pięknymi barwami; głównie żółcieniami. Malarz świetnie umiał uchwycić światło na swoich pracach.

Obraz olejny ręcznie malowany Edouard Manet

Edouard Manet "Martwa natura z Łosoś". Édouard Manet (ur. 23 stycznia 1832 w Paryżu, zm. 30 kwietnia 1883 tamże) – francuski malarz, prekursor impresjonizmu, ilustrator. Uważany za jednego z prekursorów impresjonizmu, współpracował i wystawiał ze znanymi impresjonistami.


 
arrow