obrazy na płótnie


Inspirujące obrazy na płótnie na twoje ściany

 
 

Do naszych nadruków artystycznych na płótnie wykorzystujemy tylko wysokiej jakości płótna wykonane, spełniające najwyższe standardy w zakresie gradacji kolorów, głębi ostrości, kontrastu i rysunku. Nasze nadruki artystyczne można zamówić na różnych płótnach i dopasowywać je indywidualnie pod względem formatu i obramowania.

✓ Ostre kolory z efektem głębi
✓ Wysokie nasycenie kolorów
✓ Zawsze wysokiej jakości
✓ 100% bawełny
✓ Z lub bez ramy

Dzięki chropowatej strukturze powierzchni naszych bawełnianych płócien, nasze nadruki artystyczne tworzą żywą i namacalną teksturę oraz przekształcają przestrzeń życiową w oazę dobrego samopoczucia.

 

Nasze obrazy na płótnie - jakość bez kompromisu

 

Obrazy na płótnie Canvas UV matt 310g

To matowe bawełniane płótno tworzy duży nadrukowalny zakres tonalny z bogatą głębią, delikatnymi liniami i wspaniałym kolorami. Dzięki tej strukturze tkaniny z jej naturalnymi nieregularnościami, to wysokiej jakości medium poligraficzne umożliwia reprodukcję o wysokiej autentyczności.

Obrazy na płótnie Canvas Rustic Texture 395g

Canvas Rustic Texture 395g to masywna, jednostronnie powlekana tkanina wykonana w 100% z bawełny o gruboziarnistej strukturze powierzchni, na której można wykonywać druk artystyczny, autentyczny w wyglądzie i w dotyku. Ponieważ struktura tkaniny pozostaje wyraźnie widoczna nawet po zadruku, płótno jest odpowiednie szczególnie do wszystkich reprodukcji malarskich i fotograficznych, jak również wyrafinowanych dzieł grafiki artystycznej. Ze względu na naturalny skład tkaniny (100% bawełna), mogą występować nieznaczne różnice w strukturze powierzchni podłoża.

Obrazy na płótnie Canvas Bright White 340g

To matowe, śnieżnobiałe płótno wykonane jest z mieszanki włókien bawełnianych i poliestrowych. Płótno o średniodrobnej strukturze przekonuje wysokim połyskiem koloru, doskonałą absorpcją farby, trwałością i wysoką odpornością. Płótno szczególnie dobrze nadaje się do drukowania reprezentatywnych obrazów z dużymi zakresami kolorów i precyzyjnych rysunków oraz całkowicie spełnia wszystkie wymagania standardu Oeko-Tex®.

Obrazy na płótnie Canvas Venezia Satin 350g

To wysokiej jakości płótno jest jednostronnie powlekaną, jedwabiście błyszczącą tkaniną płócienną, charakteryzującą się powierzchnią o gęsto tkanej strukturze. Struktura materiału pozostaje wyraźnie widoczna nawet po zadruku. Wysokogatunkowa powłoka potęguje wrażenie głębi optycznej odwzorowania kolorów i sprawia, że łatwiej nam rozróżnić odcienie ciemne i czarne. Dlatego płótno to nadaje się szczególnie do reprodukcji dawnych mistrzów, motywów fotograficznych, wymagającej grafiki i wszystkich klasyków malarstwa światłocieniowego.


 
arrow