obrazy na płótnie


Inspirujące obrazy na płótnie na twoje ściany

 
 

Do naszych nadruków artystycznych na płótnie wykorzystujemy tylko wysokiej jakości płótna wykonane z bawełny firmy Hahnemühle, spełniające najwyższe standardy w zakresie gradacji kolorów, głębi ostrości, kontrastu i rysunku.

Dzięki chropowatej strukturze powierzchni naszych bawełnianych płócien, nasze nadruki artystyczne tworzą żywą i namacalną teksturę oraz przekształcają przestrzeń życiową w oazę dobrego samopoczucia. Nasze nadruki artystyczne można zamówić na dwóch różnych płótnach i dopasowywać je indywidualnie pod względem formatu i obramowania.

 

Nasze obrazy na płótnie - jakość bez kompromisu

 

Canvas UV matt 310g

To matowe bawełniane płótno tworzy duży nadrukowalny zakres tonalny z bogatą głębią, delikatnymi liniami i wspaniałym kolorami. Dzięki tej strukturze tkaniny z jej naturalnymi nieregularnościami, to wysokiej jakości medium poligraficzne umożliwia reprodukcję o wysokiej autentyczności.

Hahnemühle Leornardo Canvas 390g

Dzięki temu wysokiej jakości płótnu od Hahnemühle z jedwabistym połyskiem werniksowanego wykończenia, specjalna powłoka zwiększa optyczną głębię reprodukcji kolorów i pomaga oczom rozróżnić ciemno-czarne odcienie. Dlatego to płótno jest szczególnie odpowiednie dla wszystkich klasyków malarstwa światłocieniowego.


 
arrow