obrazy na płótnie


Inspirujące obrazy na płótnie na twoje ściany

 
 

Do naszych artystycznych nadruków na płótnie wykorzystujemy tylko wysokiej jakości płótno, które spełnia najwyższe standardy gradacji kolorów, głębii ostrości, kontrastu i rysunku. Nasze artystyczne nadruki można zamówić na różnych rodzajach płótna i dostosować je indywidualnie pod względem formatu i ramy.

✓ Ostre kolory z efektem głębi
✓ Wysokie nasycenie kolorów
✓ Zawsze wysoka jakość
✓ 100% bawełny
✓ Z lub bez ramy

Dzięki chropowatej strukturze powierzchni naszych bawełnianych płócien, nasze artystyczne nadruki tworzą żywą i namacalną teksturę oraz przekształcają przestrzeń życiową w oazę dobrego samopoczucia.

 

Nasze obrazy na płótnie - jakość bez kompromisu

 

Obrazy na płótnie Canvas UV mat 310g

To matowe płótno bawełniane tworzy obszerny zakres tonalny z bogatą głębią, delikatnymi liniami i wspaniałymi kolorami. Dzięki strukturze tkaniny i jej nieregularnościom, to medium poligraficzne wysokiej jakości umożliwia autentyczną reprodukcję.

Obrazy na płótnie Canvas Rustic Texture 395g

Canvas Rustic Texture 395g to masywne płótno, jednostronnie powleczone, wykonane w 100% z gruboziarnistej bawełny, nadające drukom artystycznym autentyczny wygląd i dotyk. Struktura tkaniny pozostaje widoczna po zadruku, co czyni je idealnym do reprodukcji malarskich i fotograficznych, oraz grafiki artystycznej.

Obrazy na płótnie Canvas Bright White 340g

To matowe, śnieżnobiałe płótno wykonane z mieszanki bawełny i poliestru. Płótno o średniodrobnej strukturze charakteryzuje się wysokim połyskiem koloru, absorpcją farby, trwałością i odpornością. Idealne do drukowania obrazów z dużymi zakresami kolorów i precyzyjnych rysunków.

Obrazy na płótnie Canvas Venezia Satin 350g

To wysokiej jakości, jednostronnie powlekane płótno o jedwabistym połysku i gęsto tkanej strukturze. Struktura pozostaje widoczna nawet po zadruku, co wzmaga głębię kolorów. Doskonałe do reprodukcji dawnych mistrzów, fotografii i grafiki, oraz malarstwa światłocieniowego.


 
arrow