Dane klienta

 • Kupowanie i zamawianie.

  Wszystkie ceny podawane są w euro i zawierają zgodnie z obowiązującym prawem 19% podatku VAT. O cenie obrazu decydują Państwo przez wybór jego rozmiarów oraz techniki wykonania wzgl. materiału, na którym będzie wydrukowany.Wszystkie ceny są wymieniane szczegółowo zarówno w koszyku jak i na rachunku oraz przed złożeniem zobowiązującego zamówienia wyraźnie Państwu podane.

  Koszty przesyłki do Polski wyniosły 5,90 euro za obrazy nieoprawione wzgl. 9,90 euro za obrazy w ramach jak i za wszystkie obrazy na akrylu i na Dibondzie.

 • Formy płatności

  Karta kredytowa: Składając zamówienie przekazują nam Państwo równocześnie dane swojej karty kredytowej. Po potwierdzeniu Państwa danych jako prawnego właściciela karty zwracamy się bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia do firmy obsługującej karty płatnicze z żądaniem zainicjowania transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest przeprowadzana automatycznie przez firmę obsługującą karty płatnicze, a Państwa karta jest obciążana.

  PayPal: W trakcie składania zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę internetową usługodawcy online PayPal. Aby dokonać zapłaty za zamówienie za pomocą serwisu PayPal muszą być Państwo w nim zarejestrowani lub dokonać takiej rejestracji, a następnie dokonać potwierdzenia swoimi danymi dostępowymi i zlecić wykonanie płatności. Po złożeniu zamówienia w sklepie wzywamy PayPal do przeprowadzenia transakcji. Transakcja płatnicza jest przeprowadzana bezpośrednio po tym w sposób automatyczny przez PayPal. Dalsze informacje otrzymają Państwo w trakcie składania zamówienia.

 • Polityka prywatności

  bgs artMedia e.K. nie sprzedaje żadnych danych osobistych Klientów i przekazuje je osobom trzecim (firmom partnerskim) tylko wówczas, jeżeli jest to konieczne do realizacji zamówienia. W każdym przypadku przekazywane są tylko informacje niezbędne do wykonania zamówienia. Nigdy nie przekazujemy danych związanych z płatnościami, np. z kart kredytowych. Korzystając z danych osobowych Klienta postępujemy zgodnie z surowymi przepisami ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Nasi Klienci mają możliwość złożenia zamówienia i przekazania wszystkich związanych z tym danych w sposób zaszyfrowany przy użyciu bezpiecznego programu (tzw. Secure Socket Layer –SSL). Dodatkowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod: Polityka prywatnościg.

 • Czas dostawy

  Czas dostawy do Polski wynosi: Plakaty i nieoprawione obrazy na płótnie: produkcja i dostawa w ciągu 4 - 8 dni roboczych ✓ Oprawione obrazy na płótnie: dostawa w ciągu 7 - 12 dni roboczych ✓ Druki na akrylu i Dibondzie: dostawa w ciągu 4 - 8 dni roboczych ✓ Obrazy olejne (nieoprawione): dostawa w ciągu 14 - 28 dni roboczych ✓ Obrazy olejne (oprawione): dostawa w ciągu 21 - 32 dni roboczych. Więcej informacji można znaleźć tutaj: Dostawa .

 • Prawo do odstąpienia od warunków umowy

  Klient ma prawo do odstąpienia od ustaleń umowy w przeciągu dwóch tygodni od otrzymania towaru w formie pisemnej (np. list, faks, mail) lub poprzez odesłanie zamówionych towarów bez konieczności podawania powodów wspomnianego odstąpienia. Warunkiem dotrzymania terminu, w którym można odstąpić od warunków umowy, jest terminowe odesłanie wniosku odstąpienia od warunków umowy lub zakupionego towaru. Klient zobowiązuje się do poniesienia kosztów zwrotu przesyłki,. Towar odesłany bez opłat za przesyłkę nie zostanie przyjęty. Wszystkie zobowiązania wynikające z konieczności zwrotu należności klient musi wykonać w ciągu 30 dni od chwili odesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wyjątki Jeżeli nie zostało to ustalone inaczej, możliwość odstąpienia nie istnieje w przypadku następujących umów: Dotyczących dostawy towarów, które zostały przygotowane i zrealizowane na specjalne zamówienie klienta, lub których zwrotna wysyłka nie jest możliwa ze względu na właściwości danego towaru. Więcej informacji można znaleźć tutaj: Regulamin

 • Informacje dotyczące wysyłki

  W zależności od wielkości zamówienia dostawa odbędzie za pośrednictwem DHL, DPD, UPS lub firmy spedycyjnej. O wysłaniu towaru, jak również o numerze przesyłki zostaniesz poinformowany w wiadomości mailowej. W razie potrzeby, nasi partnerzy w Polsce współpracują z lokalnymi firmami dostawczymi. Czas dostawy zamówienia jest zależny od rodzaju zamówionych produktów. Towar jest ubezpieczony na czas transportu do wysokości 500 euro.

arrow