DANE KLIENTA

 

Koszty przesyłki

Wszystkie ceny podawane są w euro i zawierają zgodnie z obowiązującym prawem 19% podatku VAT (obrazy olejne 7%). O cenie obrazu decydują Państwo przez wybór jego rozmiarów oraz techniki wykonania wzgl. materiału, na którym będzie wydrukowany.Wszystkie ceny są wymieniane szczegółowo zarówno w koszyku jak i na rachunku oraz przed złożeniem zobowiązującego zamówienia wyraźnie Państwu podane.

Koszty przesyłki do Polski wyniosły 6,90 euro za obrazy nieoprawione wzgl. 10,90 euro za obrazy w ramach jak i za wszystkie obrazy na akrylu i na Dibondzie. Czas dostawy do Polski wynosi:

• plakaty: produkcja i dostawa w ciągu 4 - 8 dni roboczych
• druki na akrylu i Dibondzie: dostawa w ciągu 4 - 8 dni roboczych
• nieoprawione obrazy na płótnie: dostawa w ciągu 4 - 8 dni roboczych
• oprawione obrazy na płótnie: dostawa w ciągu 7 - 12 dni roboczych
• obrazy olejne (nieoprawione): dostawa w ciągu 14 - 28 dni roboczych
• obrazy olejne (oprawione): dostawa w ciągu 21 - 32 dni roboczych

Dostarczamy w zależności od rozmiarów obrazu i kraju docelowego za pośrednictwem różnych firm kurierskich i spedycji. Czas i koszt dostawy za granicę znajdziecie Państwo w naszej tabeli wysyłkowej.

Towar jest ubezpieczony na czas transportu do wysokości 500 euro.

 

Formy płatności

Oferujemy Państwu następujące sposoby zapłacenia za zamówiony towar:

• przelewem bankowym (zapłata z góry)
• kartą kredytową (Visa, Master lub Amex)
• upoważnieniem do obciążenia rachunku bankowego
• przez serwis Paypal
• przez serwis Paypal- kupno natychmiastowe

Wszystkie transakcje internetowe z użyciem kart kredytowych lub obciążające konto bankowe są przeprowadzane przez bezpieczne połączenie SSL. Ich realizacja odbywa się za pomocą nowoczesnego systemu płatności online Postbank AG.

Nazwa naszego banku i numer rachunku bankowego:

Postbank AG Hamburg
Kod Banku 200 100 20
Numerów Kont: 2 56 512 04
Kod SWIFT: PBNKDEFF200
IBAN DE80200100200025651204
BIC: PBNKDEFF

 

Co się dzieje z danymi Klientów

bgs artMedia e.K. nie sprzedaje żadnych danych osobistych Klientów i przekazuje je osobom trzecim (firmom partnerskim) tylko wówczas, jeżeli jest to konieczne do realizacji zamówienia. W każdym przypadku przekazywane są tylko informacje niezbędne do wykonania zamówienia. Nigdy nie przekazujemy danych związanych z płatnościami, np. z kart kredytowych. Korzystając z danych osobowych Klienta postępujemy zgodnie z surowymi przepisami niemieckiego Prawa o ochronie danych osobowych.

Nasi Klienci mają możliwość złożenia zamówienia i przekazania wszystkich związanych z tym danych w sposób zaszyfrowany przy użyciu bezpiecznego programu (tzw. Secure Socket Layer –SSL). Dodatkowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod: Deklaracja ochrony danych.

 

Gwarancja i odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi, który zamówił reprodukcje o właściwościach indywidualnie przez niego określonych, tzn. których rozmiary, rodzaj materiału i technologia wykonania odpowiadają indywidualnym, osobistym życzeniom Klienta.

Błędy i wady techniczne naszych produktów należy zgłosić w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, koniecznie pisemnie - drogą pocztową lub e-mailem. W przypadku uzasadnionych reklamacji zastrzegamy sobie prawo do poprawienia i ponownego dostarczenia produktu.

bgs artMedia e.K. zastrzega sobie prawo do drobnych odstępstw dostarczonego towaru od wzoru obrazu wystawionego i opisanego w Sklepie internetowym. W przypadku wydruków drobne różnice w stosunku do podanych wymiarów i odcieni kolorów są nie do uniknięcia. Ponadto nie możemy wykluczyć drobnych odchyleń w wyglądzie motywów na ręcznie malowanych obrazach olejnych.